TEQCYCLE LENOVO X1 YOGA G6 I7-1185G7/14WUXGAT/32GB/512SSD/4G/W11P/2Y
822,99 €
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on esiasennettu.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Teqcycle Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 on ohut 2-in-1 Premium uusiokannettava. Täysalumiinirunko tekee siitä kestävän ja laadukkaan kokonaisuuden liikkuvaan käyttöön. Erikoisominaisuutena laitteessa on sisäänrakennettu 4G LTE -moduuli.
Teqcycle Premium laatuluokitus:
Kahden vuoden nouto-korjaus-palautustakuu
Akun varauskapasiteetti >70% (90pv akkutakuu)
Näyttöpaneeli kunnostettu uutta vastaavaksi
Laitteen kansi ja kämmentuki pinnoitettu uudelleen
Tärkeimmät ominaisuudet:
Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
Suoritin Intel Core i7-1185G7 (4C/8T,3.0/4.8GHz/12MB)
Kosketusnäyttö 14.0″ WUXGA (1920×1200) IPS
HD720p webbikamera ja ThinkShutter suoja
Integroitu keskusmuisti 32GB DDR4x 4266MHz
Keskusmuisti ei päivitettävissä
Levy 512GB M.2 SSD PCIe
Näytönohjain Intel Iris Xe Graphics
WLAN Wi-Fi 6 802.11ax ja Bluetooth 5.1
Sisäinen 4G LTE moduuli, Nano-SIM tuki
Ei sormenjälkilukijaa tai älykortinlukijaa
Roiskesuojattu ThinkPad näppäimistö
Liitännät: 1xHDMI 2.0, 2xThunderbolt 4, 2xUSB-A 3.2, 3.5mm audio combo
Akku 57Wh Li-ion
Mukana 65W USB-C virtalähde, tuki pikalataukselle
Perustakuu 2v. nouto-korjaus-palautus
90 päivän akkutakuu
Sotilastason MIL-STD-810H kestävyys
Paino 1.39kg
Teqcycle uusiolaitteen ympäristövaikutus
Uusiolaite aiheuttaa merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan
Teqcycle kannettavan valmistus ja kuljetus aiheuttaa dokumentoidusti ainoastaan 11kg CO2 päästöjä
Hinnat ja varastotiedot
Tuotenimike
TEQCYCLE LENOVO X1 YOGA G6 I7-1185G7/14WUXGAT/32GB/512SSD/4G/W11P/2Y
Tuotekoodi
TLX1YG6MX32B
EAN-koodi
5707271604108
Takuu
24 KK
Lisätiedot
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| EAN | 5707271604108 |
| Tuotenumero | 1593023 |
| Malli | TEQCYCLE LENOVO X1 YOGA G6 I7-1185G7/14WUXGAT/32GB/512SSD/4G/W11P/2Y |
| Laitetyyppi | kannettava tietokone |
| Prosessori | Intel Core I7-1185G7 |
| Muisti | 32 GB |
| Näyttö | 14" WUXGAT |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.