TEQCYCLE LENOVO T14 G1 R5-4650U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
453,99 €
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on esiasennettu.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Teqcycle Lenovo ThinkPad T14 G1 on Premium+ laatutason uusiokannettava, joka ominaisuuksiensa puolesta sopii erinomaisesti kaikenlaiseen yritys- ja opiskelukäyttöön.
Teqcycle Premium+ laatuluokitus:
Kolmen vuoden nouto-korjaus-palautustakuu
Akun varauskapasiteetti >80% (vuoden akkutakuu)
Näyttöpaneeli kunnostettu uutta vastaavaksi
Laiterunko maalattu kauttaaltaan uutta vastaavaksi
Tärkeimmät ominaisuudet:
Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
Näyttö 14″ Full HD (1920×1080) IPS
HD720p webbikamera ja ThinkShutter suoja
Suoritin AMD Ryzen PRO R5-4650U (6C/12T,2.1/4.0GHz/8MB)
Keskusmuisti 16GB DDR4 3200MHz
Keskusmuistista 8GB integroitu ja 1x8GB sodimm
Nopea 256GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe levy
Näytönohjain integroitu AMD Radeon Graphics
LAN Gigabit Ethernet 100/1000M
WLAN Wi-Fi 6 802.11ax ja Bluetooth 5.1
Ei 4G LTE päivitettävyyttä
Ei sormenjälkilukijaa tai älykortinlukijaa
Roiskesuojattu ThinkPad näppäimistö
Liitännät: HDMI 2.0, 2xUSB-A 3.2, 2xUSB-C 3.2, 1xRJ45, 3.5mm audio combo
Mekaaninen telakointiliitin laitteen kyljessä
Sisäinen MicroSD korttipaikka
Integroitu 50W Li-Pol akku
Mukana 65W USB-C laturi, tuki pikalataukselle
Sotilastason MIL-STD-810G kestävyys
Perustakuu 2v. nouto-korjaus-palautus
Akkutakuu 90 päivää
Paino 1.46kg
Teqcycle uusiolaitteen ympäristövaikutus
Uusiolaite aiheuttaa merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan
Teqcycle kannettavan valmistus ja kuljetus aiheuttaa dokumentoidusti ainoastaan 11kg CO2 päästöjä
Hinnat ja varastotiedot
Tuotenimike
TEQCYCLE LENOVO T14 G1 R5-4650U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
Tuotekoodi
TLT14G1RMX06P
EAN-koodi
5707271589108
Takuu
36 KK
Lisätiedot
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| EAN | 5707271589108 |
| Tuotenumero | 1592645 |
| Malli | TEQCYCLE LENOVO T14 G1 R5-4650U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y |
| Laitetyyppi | kannettava tietokone |
| Muisti | 16 GB |
| Prosessori | AMD Ryzen 5-4650U |
| Näyttö | 14" FHD |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.







Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.