TEQCYCLE HP 830 G7 I5-10310U/13.3FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
411,99 €
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on esiasennettu.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
HP TEQCYCLE HP 830 G7 I5-10310U/13.3FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y on premium-luokan uusiokannettava, joka sopii erinomaisesti yritys-, opiskelu- ja kotikäyttöön.
TEQCYCLE premium -laatuluokitus
- Kahden vuoden takuu
- Akun varauskapasiteetti vähintään noin 70 %
- Näyttö ja runko tarkistettu huolellisesti
- Laite on testattu ja käyttövalmis
- Windows on valmiiksi esiasennettu
Tärkeimmät ominaisuudet
- Käyttöjärjestelmä: Windows 11 Pro
- Näyttö: 13.3" FHD
- Suoritin: Intel Core I5-10310U
- Keskusmuisti: 16 GB
- Takuu: 3 vuoden takuu
Tuotetiedot
- Valmistaja: HP
- Malli: TEQCYCLE HP 830 G7 I5-10310U/13.3FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
- Tuoteryhmä: KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET
- Tuotekoodi: 1574713
- EAN-koodi: 5707271597776
Toimitus ja käyttöönotto
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on valmiiksi esiasennettu käyttöä varten.
Ympäristöystävällisempi valinta
Uusiolaite on vastuullinen vaihtoehto uudelle laitteelle ja auttaa pienentämään hankinnan ympäristövaikutuksia.
Lisätiedot
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| EAN | 5707271597776 |
| Tuotenumero | 1574713 |
| Malli | TEQCYCLE HP 830 G7 I5-10310U/13.3FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y |
| Laitetyyppi | kannettava tietokone |
| Prosessori | Intel Core I5-10310U |
| Muisti | 16 GB |
| Näyttö | 13.3" FHD |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.