HP ProBook 645 G4 | AMD Ryzen 3 | 8GB | 240GB | 14″ | W11
Alkuperäinen hinta oli: 499,00 €.399,00 €Nykyinen hinta on: 399,00 €.
Tietokoneen oston yhteydessä aloitus.net palvelu 0€ 365 päivää norm.40€/vuosi.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Tietokoneen oston yhteydessä aloitus.net palvelu 0€ 365 päivää norm.40€/vuosi.
HP-ProBook-645-G4-AMD-Ryzen-3-PRO-2300U-8GB-RAM-240GB-SSD-Windows-11
HP ProBook 645 G4 Käytetty lukiolais kannettava.
Ominaisuudet:
| Ominaisuus | Tiedot |
|---|---|
| Prosessori | AMD Ryzen 3 2300U @ 2.0GHz (4M Cache, up to 3.4 GHz), 4 Ydintä, 4 Säiettä |
| Keskusmuisti | 8GB DDR4 |
| Kiintolevy | 256GB SSD |
| Käyttöjärjestelmä | Suomenkielinen Windows 11 (kieli vaihdettavissa kielipaketilla, katso myös lisävaihtoehdot) |
| Näytönohjain | Radeon™ Vega 6 Graphics Radeon™ Vega 8 Graphics |
| Näyttö | 14″ HD TN (1366 x 768) LED, heijastamaton |
| Liitännät | 1 x USB-C, 3 x USB 3.1, Ulkoinen näyttö (1x VGA, 1x HDMI), Kuuloke/mikrofoni, RJ-45 (lähiverkkoyhteys), telakointiliitin, SIM-korttipaikka |
| Laajennuspaikat | MicroSD-kortinlukija |
| Verkko | Realtek PCIe LAN (RJ-45), Realtek RTL8822BE WiFi, Bluetooth |
| Muut | Webkamera |
| Näppäimistö | Alkuperäinen suomalainen |
| Tarkka malli | HP ProBook 645 G4 |
| Takuu | 36kk, akku ei takuuta |
Tämä tuote on asennettu ”Avaimet käteen” -periaatteella.
*Käyttöjärjestelmän asennus.
*Käyttöjärjestelmän päivitykset.
*Maksuttomat tietoturvaohjelmat.
*Yleisimmät nettiselaimet. *PDF-lukuohjelma.
*Mediatoistimet musiikille ja videoille.
*Puhdistustyökalut.
*Tarvittavat liitännäiset.
*Internetin mainoksien ja evästeiden estäminen.
*Maksuttomat toimisto-ohjelmat.
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.