APPLE IPAD 10.2″ | 8TH GEN 32 GB | 2020 | GRADE A | Takuu:12kk
Alkuperäinen hinta oli: 299,00 €.199,00 €Nykyinen hinta on: 199,00 €.
Sisältää ALV:n (25,5 %)
👀 Saatavissa: Verkkokaupasta & Oulaisista & Kempeleestä
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Apple iPad 10.2″ 8th Gen (2020)
Hyväkuntoinen Apple iPad 10.2″ 8th Gen. Alla tarkemmat tekniset tiedot:

| Ominaisuus | Tiedot |
|---|---|
| Käyttömuisti | 32 GB |
| Malli | iPad 8th gen 2020 |
| Näytön koko | 10.2″ |
| Näytön resoluutio | 2160 x 1620 |
| Julkaistu | 2020 |
| Sim-korttityyppi | Ei mitään |
| Kameran megapikselit | 8 MP |
| Max. Tallennusratkaisu | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Etukameran megapikselit | 1.2 MP |
| Etukamera max. tallennustila | 1280 x 720 @ 30 fps |
| Turvaominaisuudet | Touch-ID, Apple Pay |
| Liitäntä | Lightning |
| Korkeus | 25.06 cm |
| Leveys | 17.41 cm |
| Syvyys | 0.75 cm |
| Paino | 490 g |
| CO2-päästösäästöt | 87 |
Tuote on suoraan käyttövalmis ja sisältää uusimman käyttöjärjestelmän, ei sisällä laturia, eikä latausjohtoa.
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.