TEQCYCLE HP 840 G7 I5-10310U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
467,99 €
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on esiasennettu.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Teqcycle HP EliteBook 840 G7 on Premium+ laatutason uusiokannettava, joka ominaisuuksiensa puolesta sopii kaikenlaiseen yritys- ja opiskelukäyttöön. Ohuen runkonsa ansiosta laite sopii erinomaisesti myös liikkuvaan käyttöön.
Teqcycle Premium+ laatuluokitus:
Kolmen vuoden nouto-korjaus-palautustakuu
Akun varauskapasiteetti >80% (vuoden akkutakuu)
Näyttöpaneeli kunnostettu uutta vastaavaksi
Laiterunko maalattu kauttaaltaan uutta vastaavaksi
Tärkeimmät ominaisuudet:
Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
Näyttö 14.0″ Full HD (1920×1080) IPS
HD720p webbikamera
Suoritin Intel Core i5-10310U (4C/8T,1.7GHz/4.4GHz/6MB)
Keskusmuisti 16GB DDR4 2400MHz SODIMM (2×8)
Muistin määrä max. 64GB DDR4 2666MHz SODIMM (2×32)
Levy 256GB SSD M.2 2280 PCIe
Näytönohjain Intel UHD Graphics
Stereokaiuttimet Bang & Olufsen
WLAN Wi-Fi 6 802.11ax ja Bluetooth 5.0
Ei 4G LTE päivitettävyyttä
Ei sormenjälkilukijaa tai älykortinlukijaa
Roiskesuojattu näppäimistö
Liitännät: HDMI 1.4b, 2xThunderbolt 3 (USB-C), 2xUSB-A 3.2, 3.5mm audio combo
Integroitu 53W Li-Pol akku
Mukana 65W laturi
Perustakuu 3v. nouto-korjaus-palautus
Vuoden akkutakuu
Sotilastason MIL-STD-810H kestävyys
Paino 1.33kg
Teqcycle uusiolaitteen ympäristövaikutus
Uusiolaite aiheuttaa merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan
Teqcycle kannettavan valmistus ja kuljetus aiheuttaa dokumentoidusti ainoastaan 11kg CO2 päästöjä
Hinnat ja varastotiedot
Tuotenimike
TEQCYCLE HP 840 G7 I5-10310U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
Tuotekoodi
TH840G7MX06P
EAN-koodi
5707271587333
5707271562972
Takuu
36 KK
Lisätiedot
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| EAN | 5707271562972 |
| Tuotenumero | 1548549 |
| Malli | TEQCYCLE HP 840 G7 I5-10310U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y |
| Laitetyyppi | kannettava tietokone |
| Prosessori | Intel Core I5-10310U |
| Muisti | 16 GB |
| Näyttö | 14" FHD |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.