TEQCYCLE LENOVO X13 G1 R5-4650U/13.3FHD/16GB/256SSD/W11P/2Y
397,99 €
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on esiasennettu.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Teqcycle Lenovo ThinkPad X13 G1 on kevyt ja kestävä Premium uusiokannettava. Ohut 13.3″ runko tekee laitteesta täydellisen vaihtoehdon liikkuvalle käyttäjälle.
Teqcycle Premium laatuluokitus:
Kahden vuoden nouto-korjaus-palautustakuu
Akun varauskapasiteetti >70% (90pv akkutakuu)
Näyttöpaneeli kunnostettu uutta vastaavaksi
Laitteen kansi ja kämmentuki pinnoitettu uudelleen
Tärkeimmät ominaisuudet:
Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
Näyttö 13.3″ Full HD (1920×1080) IPS
HD720p webbikamera ja ThinkShutter suoja
Suoritin AMD Ryzen 5 Pro 4650U (6C/12T,2.1/4.0GHz/8MB)
Integroitu keskusmuisti 16GB DDR4 3200MHz
Keskusmuisti ei päivitettävissä
Levy 256GB SSD M.2 2280 PCIe
Sisäinen MicroSD korttipaikka
Näytönohjain AMD Radeon Graphics
Stereokaiuttimet 2x1W Dolby Audio
Wi-Fi 6 802.11ax ja Bluetooth 5.1
Ei 4G LTE päivitettävyyttä
Ei sormenjälkilukijaa tai älykortinlukijaa
Roiskesuojattu ThinkPad näppäimistö
Liitännät: HDMI 2.0, 2xUSB-A 3.2, 2xUSB-C 3.2, 3.5mm audio combo
Mekaaninen telakointiliitin laitteen kyljessä
Integroitu 48W Li-Pol akku
TPM 2.0 turvasiru ja Kensington lukkopaikka
Mukana 65W USB-C laturi, tuki pikalataukselle
Perustakuu 2v. nouto-korjaus-palautus
Akkutakuu 90 päivää
Paino 1.28kg
Teqcycle uusiolaitteen ympäristövaikutus
Uusiolaite aiheuttaa merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan
Teqcycle kannettavan valmistus ja kuljetus aiheuttaa dokumentoidusti ainoastaan 11kg CO2 päästöjä
Hinnat ja varastotiedot
Tuotenimike
TEQCYCLE LENOVO X13 G1 R5-4650U/13.3FHD/16GB/256SSD/W11P/2Y
Tuotekoodi
TLX13G1RMX12B
EAN-koodi
5707271604078
Lisätiedot
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| EAN | 5707271604078 |
| Tuotenumero | 1593033 |
| Malli | TEQCYCLE LENOVO X13 G1 R5-4650U/13.3FHD/16GB/256SSD/W11P/2Y |
| Laitetyyppi | kannettava tietokone |
| Muisti | 16 GB |
| Prosessori | AMD Ryzen 5-4650U |
| Näyttö | 13.3" FHD |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.