TEQCYCLE LENOVO T14 G2 I5-1145G7/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
638,99 €
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on esiasennettu.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Teqcycle Lenovo ThinkPad T14 Gen2 on Premium+ laatutason uusiokannettava, joka ominaisuuksiensa puolesta sopii erinomaisesti kaikenlaiseen yritys- ja opiskelukäyttöön.
Teqcycle Premium+ laatuluokitus:
Kolmen vuoden nouto-korjaus-palautustakuu
Akun varauskapasiteetti >80% (vuoden akkutakuu)
Näyttöpaneeli kunnostettu uutta vastaavaksi
Laiterunko maalattu kauttaaltaan uutta vastaavaksi
Tärkeimmät ominaisuudet:
Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
Näyttö 14″ Full HD (1920×1080) IPS
HD720p webbikamera ja ThinkShutter suoja
Suoritin Intel Core i5-1145G7 (4C/8T,2.6/4.4GHz/8MB)
Keskusmuisti 16GB DDR4 3200MHz
Nopea 256GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe levy
Näytönohjain integroitu Intel Iris Xe Graphics
WLAN Wi-Fi 6 802.11ax ja Bluetooth 5.1
Ei 4G LTE päivitettävyyttä
Ei sormenjälkilukijaa tai älykortinlukijaa
Roiskesuojattu ThinkPad näppäimistö
Liitännät: HDMI 2.0, 2xUSB-A 3.2, 2xThunderbolt 4(USB-C liitin), RJ45, audio combo
Integroitu 50Wh Li-Pol akku
Mukana 65W USB-C laturi, tuki pikalataukselle
Sotilastason MIL-STD-810H kestävyys
Perustakuu 3v. nouto-korjaus-palautus
Vuoden akkutakuu
Paino 1.53kg
Teqcycle uusiolaitteen ympäristövaikutus
Uusiolaite aiheuttaa merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan
Teqcycle kannettavan valmistus ja kuljetus aiheuttaa dokumentoidusti ainoastaan 11kg CO2 päästöjä
Hinnat ja varastotiedot
Tuotenimike
TEQCYCLE LENOVO T14 G2 I5-1145G7/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
Tuotekoodi
TLT14G2MX06P
EAN-koodi
5707271587807
Takuu
36 KK
Lisätiedot
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| EAN | 5707271587807 |
| Tuotenumero | 1566986 |
| Malli | TEQCYCLE LENOVO T14 G2 I5-1145G7/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y |
| Laitetyyppi | kannettava tietokone |
| Prosessori | Intel Core I5-1145G7 |
| Muisti | 16 GB |
| Näyttö | 14" FHD |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.