TEQCYCLE LENOVO T14S G2 R7-5850U/14FHD/16GB/512SSD/W11P/2Y
567,99 €
Tuote toimitetaan suoraan maahantuojalta ja se on esiasennettu.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Teqcycle Lenovo ThinkPad T14S Gen2 on kestävään hiilikuitu-magnesium-alumiini hybridirunkoon rakennettu yrityskannettava. Ohuen runkonsa ansiosta laite sopii erinomaisesti myös liikkuvaan käyttöön.
Teqcycle Premium laatuluokitus:
Kahden vuoden nouto-korjaus-palautustakuu
Akun varauskapasiteetti >70% (90pv akkutakuu)
Näyttöpaneeli kunnostettu uutta vastaavaksi
Laitteen kansi ja kämmentuki pinnoitettu uudelleen
Tärkeimmät ominaisuudet:
Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
Näyttö 14″ Full HD (1920×1080) IPS
HD720p webbikamera ja ThinkShutter suoja
Suoritin AMD Ryzen PRO R7-5850U (8C/16T,1.9/4.4GHz/16MB)
Keskusmuisti 16GB DDR4x 4666MHz
Keskusmuisti ei päivitettävissä
Nopea 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe levy
Näytönohjain integroitu AMD Radeon Graphics
WLAN Wi-Fi 6 802.11ax ja Bluetooth 5.1
Ei 4G LTE päivitettävyyttä
Ei sormenjälkilukijaa tai älykortinlukijaa
Roiskesuojattu ThinkPad näppäimistö
Liitännät: HDMI 2.0, 2xUSB-A 3.2, 2xUSB-C 3.2, audio combo
Integroitu 57W Li-Pol akku
Mukana 65W USB-C laturi, tuki pikalataukselle
Sotilastason MIL-STD-810H kestävyys
Perustakuu 2v. nouto-korjaus-palautus
Akkutakuu 90 päivää
Paino 1.28kg
Teqcycle uusiolaitteen ympäristövaikutus
Uusiolaite aiheuttaa merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan
Teqcycle kannettavan valmistus ja kuljetus aiheuttaa dokumentoidusti ainoastaan 11kg CO2 päästöjä
Hinnat ja varastotiedot
Tuotenimike
TEQCYCLE LENOVO T14S G2 R7-5850U/14FHD/16GB/512SSD/W11P/2Y
Tuotekoodi
TLT14SG2RMX24B
EAN-koodi
5707271603620
Lisätiedot
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| EAN | 5707271603620 |
| Tuotenumero | 1589730 |
| Malli | TEQCYCLE LENOVO T14S G2 R7-5850U/14FHD/16GB/512SSD/W11P/2Y |
| Laitetyyppi | kannettava tietokone |
| Muisti | 16 GB |
| Prosessori | AMD Ryzen 7-5850U |
| Näyttö | 14" FHD |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.