Asus Vivobook Go 15 (E510KA) | Intel N4500 | 4GB | 128GB | 15.6″ | W11
Alkuperäinen hinta oli: 449,00 €.399,00 €Nykyinen hinta on: 399,00 €.
Tietokoneen oston yhteydessä aloitus.net palvelu 0€ 365 päivää norm.40€/vuosi.
Varastossa
Ilmainen toimitus!
- Nopea toimitus
- Turvallinen maksu
- Kattavat maksu mahdollisuudet
Kuvaus
Tietokoneen oston yhteydessä aloitus.net palvelu 0€ 365 päivää norm.40€/vuosi.
ASUS E510KA 15.6FHD/N4500/4GB/128GB/PNK/W11
Sievä Pinkki kannettava opiskeluun tai perus kotikoneeksi.
Tuotekoodi
E510KA-EJ489WS
EAN-koodi
4711387424896
Takuu
24 KK
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Näyttö | |
| Näytön koko | 15,6″ |
| Resoluutio | Full HD (1920 x 1080) |
| Paneeli | LED, 60 Hz, 200 nits |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 11 Home | |
| Suoritin | |
| Malli | Intel Celeron N4500 |
| Teho | 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores) |
| Muisti ja grafiikka | |
| Keskusmuisti | 4 Gt DDR4 |
| Näytönohjain | Intel HD Graphics |
| Ääni ja kamera | |
| Ääni | SonicMaster |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu |
| Web-kamera | 720p HD-kamera |
| Akku | |
| Kapasiteetti | 42 WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Liitännät | |
| 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C 1 x USB 2.0 Type-A 1 x HDMI 1.4 1 x 3,5 mm kuuloke-mikrofoniliitäntä 1 x DC-in |
|
| Yhteydet | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Tallennustila | |
| Kiintolevy | 128 Gt eMMC |
| Optinen asema | Ei |
| Mitat ja paino | |
| Mitat | 36,02 x 23,64 x 1,81 cm |
| Paino | 1,57 kg |
| Takuu ja tuki | |
| Takuu | 24 kk |
| Asiakastuki | Asus huolto ma–pe klo 10–18 Puh: +358 (0)9 69 37 96 90 www.asus.com/fi/support |
| Tuotekoodit | |
| EAN-koodi | 4711387424896 |
Tämä tuote on asennettu ”Avaimet käteen” -periaatteella.
*Käyttöjärjestelmän asennus.
*Käyttöjärjestelmän päivitykset.
*Maksuttomat tietoturvaohjelmat.
*Yleisimmät nettiselaimet. *PDF-lukuohjelma.
*Mediatoistimet musiikille ja videoille.
*Puhdistustyökalut.
*Tarvittavat liitännäiset.
*Internetin mainoksien ja evästeiden estäminen.
*Maksuttomat toimisto-ohjelmat.
Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.